O firmie

Ośrodek Szkolenia Kierowców VIP Kalisz, czyli VIP-owskie prawo jazdy dla każdego!

Dlaczego OSK VIP jest lepszy od innych?

Stawiam na nowoczesność, elegancje i ekskluzywność! Moim celem jest nie tylko pomoc w uzyskaniu przez Ciebie wymarzonego prawa jazdy, ale przede wszystkim przygotowanie Cię do samodzielnej i komfortowej jazdy na naszych drogach. Jak na VIP’a przystało jesteś dla mnie najważniejszą osobą!

OSK VIP powstał z myślą o ludziach ceniących najwyższą jakość metod szkolenia kierowców, które pozwolą na zaoszczędzenie Twojego czasu i środków pieniężnych przeznaczonych na naukę jazdy.

Wiemy jak trudno znaleźć dobrą szkołę , ale na szczęście pojawiliśmy się MY!

Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcą zdobyć nie tylko prawo jazdy, ale też umiejętności zapewniające dynamiczną, płynną, i bezpieczną jazdę na naszych kaliskich, ogólnopolskich a nawet międzynarodowych drogach! Chociaż jak każdy zauważył, jeśli nauczysz się jeździć po naszych dziurawych drogach to wszędzie dasz sobie radę! ;)

Oferujemy kurs nauki jazdy samochodem osobowym, a także jazdy dokształcające.

Zapewniamy odpowiednią bazę szkoleniową, doskonale przygotowanych wykładowców i instruktorów z doświadczeniem pedagogicznym (potwierdzone dyplomem), cierpliwych i wyrozumiałych, których wiedza, talent i pasja w przekazywaniu wiedzy sprawią, że nauka kierowania pojazdem i poznanie przepisów ruchu drogowego będzie dla Ciebie przyjemnością!

Każdy człowiek ma inne predyspozycje do kierowania pojazdem, dlatego staramy się indywidualnie traktować każdego kursanta dostosowując metody i sposoby nauczania do jego możliwości. Dlatego też jesteś dla nas VIP’em!

Szkolimy za rozsądne pieniądze i dodatkowo proponujemy na powitanie super pakiety VIP, przy czym jakość szkolenia jest u nas zawsze na najwyższym poziomie!
Kalisz znamy jak naszą własną kieszeń i bynajmniej nie jest ona dziurawa! ;)
Dlatego nauka jazdy w naszym Ośrodku jest samą przyjemnością!
Gwarantujemy, że poczujesz się jak VIP!

PODSUMUJMY:

NASZ OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW TO PRZEDE WSZYSTKIM:

  • Gwarancja profesjonalnego i bezstresowego szkolenia.
  • Nauka bezpiecznego kierowania pojazdem i poruszania się w ruchu drogowym.
  • Najskuteczniejszy program szkolenia.
  • Profesjonalni, cierpliwi instruktorzy i kadra wykładowców.
  • Miła atmosfera zajęć.
  • Indywidualne podejście do każdego klienta – bo jesteś VIP’em!

Dlatego nie boimy się powiedzieć, że:

Nie jesteśmy najlepsi, ale lepsi od innych!